Более 2 млн туров и экскурсий по 101 стране мира от 34 туроператоров

Родос і Корфу – гра контрастів

Своєрідність грецької культури та ландшафту найяскравіше продемонструє порівняння найзахіднішої точки країни – острова Корфу, від якого до Італії рукою подати, і гористого острова Родос, що розташувався східніше за всі середземноморські курорти Туреччини. Цей форпост хрестоносців на шляху до Святої землі найдовше з-поміж усіх візантійських територій чинив опір османським завойовникам. Лицарський орден святого Іоанна, що виник у Єрусалимі, утвердився на Родоському архіпелазі на 200 років, побудував кілька десятків замків, які збереглися й досі.

За товстими високими мурами цитаделі в однойменній столиці Родосу вирує міське життя (6000 мешканців). Електрику, водопровід і каналізацію в будинки провели... італійці, які відбили острів у турків у 1912 році. Вони ж чудово відреставрували палац Великого магістра, будинки лицарів і церкви. Причиною італійського реставраційного ентузіазму та щедрості було захоплення Беніто Муссоліні історією лицарських орденів. Резиденцію для дуче в горах було збудовано розкішну.

Приклад вдалого поєднання архітектури з природою дає містечко Ліндос, коло підніжжя античного акрополя. Білі будинки кікладського стилю на схилах гір, вузенькі тінисті вулички, помережені джерельцями...

А на крайньому півдні острова, Прасонісі, стиль життя із червня по вересень визначають любителі віндсерфінгу. Вітрила й парашути на морі, намети й авто з фургончиками – на суші.
Святі місця острова теж варті уваги. Монастир Філеримос підтримує традицію не лише благочестя, а й прекрасної архітектури. А холодна вода Семи джерел у горах обіцяє очищення від гріхів кожному, хто пройде в цілковитій темряві крізь стометровий тунель.

На Корфу туристів зустрічають цвітінням пишні субтропіки. Недаремно тут прижився вишуканий апельсинчик кумкват із Китаю, який став фірмовим смачним сувеніром острова.  Не лише природа, а й історія прихильніша до цього «золотого серпа»: на Корфу, завдяки венеційському правлінню, ніколи не приходили турки. Столиця острова має відчутний слід цього правління, не вистачає хіба що каналів. Тут також сильна традиція музичних вечорів. Фольклор і класика, а останнім часом і модерністські твори звучать на площах літніми вечорами.

Під британським протекторатом на острові пройшло все 19-те сторіччя, тепер це улюблене місце англійців. У розпорядженні туристів – розкішне поле для гольфу, вітрильники для морських прогулянок, а в конюшнях – і вишколені рисаки, й слухняні поні для дітей.
Посічена берегова лінія ховає в маленьких бухточках бунгало та вілли знаменитостей. Після такого відпочинку, наприклад, Ентоні Гопкінс, музиканти Pink Floyd, Абрамович вирішили придбати нерухомість на Корфу. Але найвідоміша серед покупців місцевої землі – славетна королева Єлизавета Австрійська. 

Другие статьи о Греции
Корфу. Тут жив Даррелл
Це «найбільш грецький» і найзахідніший острів
Священный статус Греции
Греция - единственная европейская страна, где церковь не отделена от государства.
Крит. На мопеді в долину тисячі вітряків
Батьківщина Зевса має безліч дивовижних місцинок, які не побачиш у звичайній екскурсійній програмі.
Cтатьи по теме: Отчет о поездке
ТОП-15 самых смешных отзывов туристов в июле
Портал отзывов туристов о путешествиях Turpravda.ua публикует июльский список самых смешных фраз из отзывов туристов. В основном, сюда попали фразы из отзывов об отелях Турции и Египта — самых популярных направлений среди наших туристов.
Ехать ли в Египет?... Да!
Последнее время, с времен революции 2011 года, в новостях постоянно звучат тревожные нотки о ситуации в Каире и на севере Синайского полуострова. Перед летним сезоном мы решили провести ревизию ситуации в Египте и воочию увидеть опасности, грозящие российским и украинским туристам.
АНАТОЛИЯ. Два маршрута
Мокрый снег, большущими хлопьями ложившийся на панорамное ветровое стекло, стал первым приветом сурового Анатолийского плоскогорья.
Перу. По дороге в Мачу-Пикчу
Мачу-Пикчу — поселение инков, которое было ими просто покинуто (а не захвачено и разрушено испанцами, как подавляющее большинство других деревень и городов)...
Горящие туры
 
AI
всё включено
8
дней
39 547грн
вдвоем, без детей
 
HB
завтрак и ужин
8
дней
61 221грн
вдвоем, без детей