Более 2 млн туров и экскурсий по 101 стране мира от 34 туроператоров

Путеводитель по Хургаде Путівник по Хургаді

Тури в Хургаду зі Львова

Тури в Хургаду зі Львова – один з найпопулярніших запитів  серед поціновувачів Єгипту та пляжного відпочинку. Незважаючи на високу температуру, літня спека  переноситься тут дуже легко завдяки сухому повітрю. Взимку регіон може запропонувати комфортні +20°C. 

Хургада (зі Львова вильот) – це найбільш вдалий вибір для відпочинку з дітьми. Берег мілкий, тому тут легко може хлюпатися малеча, а дітки більш старшого віку та дорослі запливають подалі для того, щоб насолодитися красою підводного світу. Для дорослих тут також багато розваг – торгівельні центри, сафарі на квадроциклах по пустелі, розважальні заклади, морські прогулянки та ін.

тури в хургаду зі львова
Sindbad Aqua Resort 4*
    

В Хургаду зі Львова є прямі чартерні рейси. Переліт триває 4 години. Прямих рейсів для самостійних мандрівників з України, на жаль, немає, але авіакомпанії можуть запропонувати рейси з пересадками. 

Віза в Египет оформлюється відразу в аеропорту. Вартість документа складає $25. Вона діє протягом 30 днів.

На початку весни вартість турів в Хургаду зі Львова стартує з $580 (переліт включено) за проживання протягом тижня удвох в 4-зірковому готелі All inclusive. В літній період можливе подорожчання, тому варто скористатись послугою раннього бронювання. Також заощадити можна, придбавши гарячі путівки.

Бажаємо вам хорошого відпочинку та яскравих вражень!

03 апреля 2020