Более 2 млн туров и экскурсий по 101 стране мира от 34 туроператоров

Путеводитель по Шарм эль Шейху Путівник по Шарм-ель-Шейху

Тури в Шарм ель Шейх зі Львова

У курортному місті Шарм-ель-Шейх створені всі умови для комфортного та захопливого пляжного відпочинку. Саме тому цей регіон з кожним роком стає все більш популярним серед українців.

Шарм-ель-Шейх – це сучасний, а також екологічно чистий курорт. До послуг гостей: нічні клуби, торгово-розважальні центри, ресторани, аквапарк, боулінг, дайвінг-центри та ін. Окрім цього Шарм-ель-Шейх може запропонувати відвідати історичні місця, торкнутись до величі і краси природи, помилуватись різноманіттям підводного світу, а також випити чашку чаю в компанії бедуїнів.

Туроператори пропонуюсь прямі чартерні рейси зі Львова до Шарм-ель-Шейха. Це дозволяє значно заощадити час.

тури в шарм эль шейх зі львова
Dreams Beach Resort 5*
    

Вартість турів в Шарм-ель-Шейх зі Львова починається з $500 (переліт включено) за проживання удвох у тризірковому готелі All inclusive. Влітку можливе подорожчання, але завжди є можливість скористатись послугою раннього бронювання, або придбати гарячу путівку. За екскурсії, дайвінг та розваги доведеться платити окремо.

Віза в Єгипет для українців коштує $25. Оформлюється документ в аеропорту, одразу після приземлення. Також для наших громадян Єгипет надає можливість отримати безкоштовну візу. Вона дозволяє відпочивати не більш ніж 15 діб і лише на території Південного Синаю. Під час оформлені такої візи в паспорті вам поставлять позначку «SINAI ONLY».

Відпочинок у Єгипті – це тепле море, яскраве сонечко та неймовірні пейзажі. Якщо ви вирішили провести свою відпустку в цій країні, то гайда пакувати валізи та купувати тури в Шарм-ель-Шейх зі Львова.

03 апреля 2020