Более 2 млн туров и экскурсий по 101 стране мира от 34 туроператоров

rss Росія і Єгипет відновлять регулярне авіасполучення

18.12.2017 16:43
авиа

​Після дворічної перерви Росія і Єгипет домовилися про відновлення регулярного авіасполучення між двома столицями. Польоти можуть початися в лютому.

У п’ятницю, 15 грудня сторонами було підписано міжурядовий протокол про співпрацю в сфері забезпечення безпеки цивільної авіації, який вступить в силу через днів 30.

Документ дозволяє почати всі необхідні двосторонні дії по відновленню польотів. Регулярні рейси між країнами виконували національні перевізники – «Аерофлот» і EgyptAir, планується, що так буде і надалі.

Поки що мова йде про відновлення регулярних польотів до Каїру у лютому 2018 року. З часом – протягом року – будуть відновлені чартерні рейси до курортів Єгипту.

До припинення авіасполучення в 2015 році Єгипет був наймасовішим зимовим напрямком для російських туристів. Найбільший турпотік в цю країну припадав на жовтень-листопад.

Нагадаємо, що авіасполучення між Росією і Єгиптом було призупинено в кінці 2015 року, після того як 31 жовтня після вильоту з аеропорту Шарм-ель-Шейха в повітрі вибухнув літак авіакомпанії «Когалимавіа». У катастрофі, визнаній терактом, загинуло 217 пасажирів і сім членів екіпажу. Для відновлення авіасполучення Росії зажадав від Єгипту посилення заходів авіаційної безпеки.

Як вплине відновлення чартерного потоку на український ринок? З появою великих туристичних потоків смуга дешевих цін, які зараз пропонують єгипетські готельєри, припиниться. У дію вступлять реальні ринкові ціни з урахуванням фактору попиту.

Поки що радимо скористатися можливістю відпочивати у Єгипті до відкриття чартерних програм для російської «масовки».

Версия для печати